Podziękowania dla świadków-orginalna statuetka.

05:41

Kochani jak dobrze wiecie, niedawno wyszłam za mąż. Podziękowania dla rodziców, jak i dla świadków było dla mnie bardzo ważne, aby każdy pamiętał tyn szczególny dzień. Zawsze staram się by były to przedmioty, dawane od serca i trafiające w gust obdarowywanej osoby. Idealnym rozwiązaniem na ciekawy i wyjątkowy prezent oferuje strona ePrezenty
 Znajdziemy tam przeróżne prezenty, które można  spersonalizować. Zdecydowałam się na statuetkę dla moich świadków. Figurka wykonana z tworzywa sztucznego, umieszczona na marmurowym postumencie. Dołączona tabliczka z dowolnym grawerem, sprawi że osoba poczuje się wyjątkowa. Myślę, że to fajna pamiątka która wywołała uśmiech na twarzach moich najbliższych.

 STATUETKAeprezenty.pl
You Might Also Like

2 komentarze

  1. Plastikowy dynks :)

    Na ślubie mojej koleżanki prosili o to, by nie przesyłać kwiatów, a zamiast tego dać na schronisko dla zwierząt. Jako pamiątka wystarczą mi po prostu fotografie. Pozdrawiam, i zapraszam na mój blog!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie się prezentujesz w takim wydaniu. Dodatkowo w zimniejsze dni nawet do sukni można założyć takie takie kamizelki jak ta: https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kamizelki. Wydaje mi się, że śmiało można inwestować w dobrego fotografa :)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe